בלוג

סושי פירות ירושלים – איך סושי הפירות כבש את ירושלים?

סושי פירות ירושלים – איך סושי הפירות כבש את ירושלים?

מפעם לפעם אנו עדים לשינויים בתחום הקולינריה. כל אחד רוצה להוסיף חידושים שונים, לשלב מרקמים, חומרי גלם וכמובן טעמים שונים. סושי פירות ירושלים הוא רעיון יצירתי הלוקח את עולם הסושי כמה צעדים קדימה, משלב אותו עם עולם הפירות הטבעיים והטעימים ויוצר פיוז’ן מיוחד של טעמים שלא היו קודם לכן. כמובן שתוכלו לחוות שילוב של פירות בקינוחים או סלט פירות, אך בצורת סושי פירות כנראה שעדיין לא טעמתם. בשילוב של מרקמים שונים כמו מחיות פירות ופירות חתוכים, לצד שימוש בעלי סויה מיוחדים ומבנה סושי מרענן שיכול גם ללכת טוב עם רטבים מיוחדים – זהו שילוב שככל הנראה תרצו בארוחה הבאה שלכם.

קינוח פירות מרענן – מתאים לכל אירוע:

אנו בישראל אוהבים מאוד פירות. אנו מחוברים מאוד לאדמה (כמו לרוח) ורק לא מזמן ענף החקלאות היה אחד הענפים המובילים בישראל. הפירות הגדלים על אדמת ארץ ישראל היפה טעימים מכל הפירות ברחבי העולם ומטופלים היטב על ידי מיטב החקלאים ברחבי הארץ. פירות נהדרים אלה יכולים להפיק קינוחים נהדרים המתאימים למגוון סוגי אירועים, החל מיום הולדת קטן שעורכים בבית ועד לחתונת ענק באולם יוקרתי. סושי פירות או מגש פירות יכולים להיות פתרון נהדר לאירוע שלכם ואתם ללא ספק רוצים לחשוב כיצד לשלב אותם באירוע שלכם. 

מגש פירות או סושי פירות? מה עדיף?

כאן עולה השאלה הטבעית מה עדיף? סושי פירות או מגש פירות? ובכן לכל אחד מהם יש את היתרונות של שילוב פירות מזינים ובריאים בתפריט שלכם. ההבדל יהיה בנראות ובמרקם. האופן שבו תרצו לאכול את הקינוח עשוי להשפיע: האם בפירות חתוכים? או בסגנון רול סושי מדליק חתוך לעיגולים או קוביות? יש כמה וכמה דרכים להגיש את הקינוח ותוכלו להתרשם מקטלוג סושי הפירות באתר שלנו.

האם ניתן להתאים את הטעמים להעדפות שלנו?

אם אתם מחפשים סושי פירות ירושלים אך לא בטוחים לגבי אהבתכם לטעמים שתקבלו הפתרון הוא מאוד פשוט. צרו עמנו קשר במעמד ההזמנה ובקשו את הטעמים האהובים עליכם ואנו נדאג לשלב אותם, במידת והם נמצאים בפירות העונה כמובן.

עוד נושאים שיכולים לעניין

Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0
Call Now Button דילוג לתוכן