בלוג

איך לבחור משלוח מגש פירות

איך לבחור משלוח מגש פירות

רוצים לשלוח מגש פירות כמתנה אישית לאנשים האהובים עליכם? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מספר טיפים מעשיים לבחירת משלוח מגש פירות מושלם.

משלוח מגש פירות

מגשי פירות זוכים בשנים האחרונות לפופולאריות הולכת וגוברת בקרב יותר ויותר ישראלים המחפשים אחר מתנה אידיאלית אותה ניתן להעניק במסגרת משלוח, כאשר משלוח מגשי פירות מיועדים לכל מטרת משלוח נדרשת, החל ממשלוח מגש פירות מפנק ליולדת, דרך משלוח מגש של פירות לחוגגים יום הולדת במקום העבודה ועד למשלוח של מגש פירות מעוצב  לבני המשפחה לכבוד אירוע משפחתי כזה או אחר או לקראת החגים.

 

מגשי פירות – השילוב האידיאלי בין בריאות לפינוק

הפופולאריות של מגשי הפירות נובעים בין היתר מהעובדה שכל סוג כזה או אחר של מגשי פירות הוא שילוב בין בריאות לפינוק: מצד אחד, מגש מפנק של פירות העונה ופירות אקזוטיים בצבעים שונים ומצד שני בוסט של בריאות בכל פרי המרכיב את המגש. יחד עם זאת, בדומה לכל משלוח של מתנה אישית אחרת, גם משלוח של מגשי פירות למטרת משלוח כזו או אחרת, חייב להיעשות בהתאם למספר כללים מנחים.

 

איך לבחור משלוח של מגש פירות?

הזמנת מגשי פירות לצרכי משלוח, מחייבת אתכם להתייחס למספר נושאים שונים כגון:

  • עונת השנה – מגשי הפירות הטריים מורכבים בעיקר מפירות העונה לצד פירות קפואים (ברוב המקרים פירות אקזוטיים, ולכן, הרכבת המגש חייבת להתבצע בהתאם להיצע פירות העונה בזמן הזמנת המשלוח.
  • תצורת המגש על פי מטרת המשלוח – משלוח של מגשי פירות חייב להיעשות בהתאם למטרת המשלוח הנדרשת לכם ובהתאם לכך לבחור את תצורת וגודל המגש הנחוץ לכם.
  • משלוח בקירור – מגשי פירות טריים חייבים להיות מובילים בקירור וזאת על מנת לשמור על טריות הפירות ככל הניתן לאורך כל מסלול הנסיעה עד היעד. כפועל יוצא מכך, חשוב לבדוק כיצד המשלוח מתבצע והאם הוא נעשה באמצעות רכבי קירור.
  • אזורי המשלוח – בדומה לכל הזמנת משלוח אחרת, גם במשלוחי מגשי פירות חשוב לבדוק את האזורים בהם מוצע לכם השירות.

סוגי מגשים למשלוח

כאשר מדברים על משלוח של מגש פירות מדברים למעשה על מספר סוגי מגשים עיקריים וביניהם:

מגש פירות העונה – מגשי פירות טריים המורכב בעיקר מפירות העונה

מגש פירות אקזוטיים – מגשי פירות עשיר וססגוני המשלב בתוכו מגוון רחב של פירות אקזוטיים המוחזקים בקירור/הקפאה לאורך כל ימות השנה

מגש פירות יבשים – מגש עשיר וצבעוני המאפשר למקבלי המשלוח ליהנות ממגוון רחב של סוגי פירות יבשים

וזאת לצד מגשי פירות משולבים המורכבים מפירות העונה, פירות אקזוטיים, פירות יבשים ודברי מתיקה נוספים בהתאם לצורך. אם גם אתם מחפשים אחר משלוח של מגשי פירות בפריסה ארצית.

עוד נושאים שיכולים לעניין

Shopping cart0
There are no products in the cart!
Continue shopping
0
Call Now Button דילוג לתוכן